Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura. Matematyka próbna 2011 - odpowiedzi, pytania, ARKUSZE

Utworzony przez karolina, 3 listopada 2010 r. o 13:11 Powrót do artykułu
czesc wszystkim, ja ogólnie uważałam siebie za dobra osobe z matmy ale matura była taka średnia.. z zamknietych mam 2 źle a z otwartych nie skończyłam ostatniego z samochodami i z trójkatem źle zrobiłam wiec pewnie na powyżej 90% nie wskocze a bardzo tego chciałam no nic zobaczymy za miesiąc. a jeśli chodzi o dowody to zadanie z okregami zrobiłam tak ze pokazałam ze dwa katy maja po 90% wiec ten przy tym punkcie P chyba ma 180 czyli leza na 1 linii, no i nie wiem czy dobrze:) a i jeszcze w tym zadaniu 17 to jaka jest dobra odpowiedz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie była łatwa ta dzisiejsza matura. pisałam to wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porązka z ta maturą zadania otwarte trudne ze masakra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam odpowiedzi, ale nie jestem pewna czy one sa oby na pewno poprawne.. a wy jak myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co przeżywać to dopiero była próbna matura, ja osobiście uważam, że była łatwa (przynajmniej łatwiejsza niż się spodziewałem:D). Jeżeli narzekacie na próbną maturę to się lepiej przygotujcie do prawdziwej zamiast siedzieć na forum i pisać że trudna była. Uszy do góry i bierzcie się do nauki:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martyna napisał:
Ile jest liczb 4cyfrowych z których 1 jest parzysta itp? 300?
500
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damian napisał:
Jak w ostatnim mogło być dwa rozwiązania? Mi wyszła prędkość pierwszego auta 58km/h a drugiego 75km/h i tyle...
to wychodzi że masz chyba dobrze, bo takie wyniki chodziły u mnie po szkole po maturze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem, w końcu była jedna wersja czy kilka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minutka napisał:
czesc wszystkim, ja ogólnie uważałam siebie za dobra osobe z matmy ale matura była taka średnia.. z zamknietych mam 2 źle a z otwartych nie skończyłam ostatniego z samochodami i z trójkatem źle zrobiłam wiec pewnie na powyżej 90% nie wskocze a bardzo tego chciałam no nic zobaczymy za miesiąc. a jeśli chodzi o dowody to zadanie z okregami zrobiłam tak ze pokazałam ze dwa katy maja po 90% wiec ten przy tym punkcie P chyba ma 180 czyli leza na 1 linii, no i nie wiem czy dobrze:) a i jeszcze w tym zadaniu 17 to jaka jest dobra odpowiedz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minutka napisał:
czesc wszystkim, ja ogólnie uważałam siebie za dobra osobe z matmy ale matura była taka średnia.. z zamknietych mam 2 źle a z otwartych nie skończyłam ostatniego z samochodami i z trójkatem źle zrobiłam wiec pewnie na powyżej 90% nie wskocze a bardzo tego chciałam no nic zobaczymy za miesiąc. a jeśli chodzi o dowody to zadanie z okregami zrobiłam tak ze pokazałam ze dwa katy maja po 90% wiec ten przy tym punkcie P chyba ma 180 czyli leza na 1 linii, no i nie wiem czy dobrze:) a i jeszcze w tym zadaniu 17 to jaka jest dobra odpowiedz?
stawiam na C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
stawiam na C
o to jak by tak było to by było git bo tez to zaznaczyłam;p no ciekawe co z tym zadaniem z prędkościami. a ktoś orientuje sie kiedy beda wyniki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tych odpowiedziach jest kilka błędów,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIRROR do odpowiedzi http://mmforum.pl/topics19/probna-matura-z-matematyki-2011-zadania-pytania-i-odpowied-vt1018.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta matura nie była łatwa, dla matematyków może i tak, ale maturę podstawową z matematyki muszą zadać wszyscy nawet humaniści i z tym się trzeba liczyć. Dla mnie zad. otwarte były trudne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po jakiego sa te linki jak tam nic nie ma banda idiotów robicie tylko z ludzi kretynów walcie sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będzie tak będzie . Nikt doskonałym nie jest . I żyjemy dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za osioł może pisać "matura 2011" ?! Mamy rok 2010!!! No chyba, że przybywasz z przyszłości... :/ Pff....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
co za osioł może pisać "matura 2011" ?! Mamy rok 2010!!! No chyba, że przybywasz z przyszłości... :/ Pff....
Mamy przełom 2010/2011 i w sumie rok szkolny tenże sam czyż nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam wątpliwości jeśli chodzi o rozwiązanie zadania nr 17. nie wiem, czy jest tam błąd, czy ja czegoś nie rozumiem. wg mnie powinna być odpowiedź C.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeśli chodzi o zadania otwarte to naprawdę niektóre byly co najmniej "dziwne". w żadnych zbiorach czy podręcznikach takich nie widziałam ;o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...